Al Attuta cukrová pasta s olivovým olejem 450 g

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 27 144 recenzíDalší informace

Druh
pasty
450 g

• , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

• -Stačí rozehřát v mikrovlnce
    • -Skvělá cena
    • -Nádherná vůně
    • -Efekt až 4 týdny
    • -Šetrná k pokožce
    • - Různé druhy k výběru
    • -Nic

Tahleta pasta je stokrát lepší než pasta Italwax. Nádherně voní, můžete si vybrat z různých druhů a její cena je poměrně příznivá. Strhnou můžete jen samotnou pastu a nebo si můžete vzít například gázu. Stačí rozehřát v mikrovlnce a dřívkem nanést. Je prostě nejlepší.

• snadno se rozehřívá
    • drží pohromadě
    • dobře se mi s ní pracuje
    • není podráždění

Moje první pasta - dříve epilátor nebo vosk. Po prvním použití jsem nadšená - snadno se mi s ní pracuje. Po zlomení špachtle jsem pracovala jen prsty a šlo to perfektně. Nelepila se mi moc na ruce (což je individuální, dle zkoušení ostatních - já mám studené ruce). Bezbolestné to úplně není (partner se do toho hrnul, ale po jednom strhnutí zamáčkl slzu a vzdal to). Podráždění jsem nepozorovala, kůže byla hladká. (Zarůstání se ještě nedá hodnotit.)
    Není sice nepořádek z chlupů, ale je nepořádek z pasty. To ale může být mou nezkušeností, že občas něco ukáplo.

• Dlouhodobý účinek.

Je nutné správně zvládnout techniku. Nevzdat se po prvním neúspěchu.

Druh
pasty
450 g

Olivový olej zajistí zdravé promaštění. Vhodná pro suchou pokožku.Po aplikaci cukrovou pastou s olivovým olejem je pokožka jemnější se zdravým mastným filtrem na povrchu. Panenský olivový olej e přidán do vychladlé hmoty, aby se zachovaly důležité složky. Ideální pro sušší pokožku.

Použití: epilace celého těla, vhodná i k ošetření citlivých míst, užití s proužky textilu nebo jen rukou.

Nahřát ve vodní lázni nebo mikrovlnce.

Vyjmout malé množství mezi prsty.

Rozetřít na pokožku a vmasírovat.

Strhnout prudkým krátkým pohybem.

Proč cukrová pasta? 100% účinek již po jedné aplikaci.

Holá pokožka po 3–5 týdnů.

Balení umožní 8 epilací celého těla (nohy, intimní partie, podpaží, bříško, ruce, obličej ).

Zaručeně bez pupínků a zarůstání.

Epiluje chloupky již od 2mm.

Hmota rozpustná teplou vodou.

Bez konzervantů a barviv.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 2 944 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 3 404 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ANPRO,s.r.o.

• -Stačí rozehřát v mikrovlnce

• drží pohromadě
    • dobře se mi s ní pracuje
    • není podráždění

• Dlouhodobý účinek.

Je nutné správně zvládnout techniku. Nevzdat se po prvním neúspěchu.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 2 944 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 3 404 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Medhelp-shop.cz

Dobře se s ní pracuje, depilace mě nebolela.