Avon Skin So Soft Soft depilační krém na obličej s olejem z voďankovce 15 ml

Objem
15 ml
0 g

• , zakoupeno v Elixi

• Snadná manipulace, lehce se nanáší a roztírá.
    • Po nanesení za 3 minuty setřete ubrouskem a hotovo.
    • V době působení mě krém trošku pálil, ale neobjevila se žádná reakce jako zčervenání a podobně.
    • Vhodný i pro citlivou pleť.
    • Malé množství, vystačí asi na 6 aplikací.
  • , zakoupeno v AVKLAP

• Lehké zčervenání kůže

Funguje

Druh
krémy
Objem
15 ml
0 g

Depilační krém na obličej jemně a účinně odstraňuje nechtěné chloupky a díky oleji z voďankovce zanechává pleť hydratovanou a hebkou.

• Účinky: Odstraňuje z pleti nežádoucí chloupky a zanechává ji hedvábně hebkou již za 2,5 minuty*. Vhodný pro citlivou pleť.
  • Použití: Naneste krém na oblast pleti, kde chcete odstranit chloupky. Po uplynutí doby působení setřete. Poté pleť důkladně opláchněte vlažnou vodou a osušte.

* Výsledky spotřebitelské studie 06-1324 s 30 účastníky.

Produktová řada Avon Telová mléka a krémy

Obsah 15 ml

3zákazníci nedoporučují produkt

• odstránené chĺpky
    • spálená pokožka

NEODPORÚČAM!!!
    Hneď po aplikácii som cítila štípanie, ale nechala som krém napriek tomu pôsobiť. Po zotretí nepríjemné pálenie, červená pokožka, vrchná časť kože - spálená! Na druhý deň som musela navštíviť kožnú doktorku, ktorá mi predpísala hormonálny krém.

• , zakoupeno v Elixi

• Snadná manipulace, lehce se nanáší a roztírá.
    • Po nanesení za 3 minuty setřete ubrouskem a hotovo.
    • Vhodný i pro citlivou pleť.
    • Malé množství, vystačí asi na 6 aplikací.

• Odstraní chloupky
    • pálí
    • zrudne kůže
    • šíleně smrdí

V původním obalu jsem si krém nemohla vynachválit. Splňoval vše podle představ, i ten zápach jsem přežila. S novým balením ale spokojená nejsem vůbec! Po krému jsem měla šíleně zarudlou pokožku, která navíc štípala. Ještě druhý den jsem měla na pokožce fleky a pupínky, takže nikdy víc. Pokud je někdo podle recenzí se zarudlou pokožkou spokojený, že to k tomu patří, já tedy rozhodně ne! Takže pokud si koupíte, mějte doma krém na podráždění a zklidnění pokožky (díky němu zrudnutí zmizelo tak, že jsem mohla druhý den do práce).

• snadné a rychlé použití
    • dobře odstraňuje chloupky
    • parfemace
    • zarudnutí a štípání kůže

Z tohoto výrobku jsem trochu na rozpacích, sice funguje a chloupky poměrně dobře odstraní, ale na kůži štípe a je zarudlá. Plus mi trochu vadí parfemace. Asi budu hledat jinou alternativu, úplně spokojená nejsem.

• opravdu odstraňuje

Funguje

• Snadná aplikace
    • Na obličeji pálí
    • Spálená kůže

Krém mě byl doporučen pro jednoduchost. Nanesla jsem krém, žádné silné pálení jsem nepocítila. Nechala jsem působit 2,5 minuty, pak jsem sundala. Chloupky šly dolů, ale i s kůži. Po umytí silná štiplavá bolest, žádný krém proti pálení nepomáhal, spíš po natření to bylo ještě horší. Nyní druhý den po aplikaci vypadám, jako mě do obličeje prskl rozpálený olej.
    Ale to je moje zkušenost, zatím jsem žádnou alergii ani citlivou pleť u žádného krému nepozorovala.

• levný
    • stípe
    • zarudnutí
    • vůně

Tetnto dep.krém jsem si zakoupila na radu sestry která je s ním spokojená ,ale mě bohužel absolutně nevyhovuje na obličeji mě hrozně pálí i přes to jsem to vydržela a na obličeji nechala po umytí jsem měla červený obličej ale chloupky byli pryč bohužel druhý den jsem měla po obličeji spoustu pupínku .
    Mám citlivější pleť tak mě bohužel nesedí ale sestra i maminka je spokojená .
    Ještě mi vadí jeho parfemace.

• - opravdu účinkuje!!!
    • - bezbolestné odstranění chloupků
    • - za málo peněz hodně muziky
    • - zarudnutí pokožky, ale s tím se snad počítá :-)

Včera jsem ho vyzkoušela poprvé a jsem nadšená, za pár minut byly chloupky fuč! Doporučuju

• Dobrá cena
    • Příjemná vůně
    • Mírně štípe
    • Zarudlost

Myslím, že se jedná o velice účinný způsob jak se rychle zbavit nežádoucích chloupků.
    Dnes jsem použila poprvé a jsem příjemně překvapená.
    Oproti konkurenčním výrobkům působí rychle a bezbolestně, jen při působení trošku sem tam štípne a po sundání je pokožka mírně zarudlá, ale myslím, že pořád lepší, než používat pásky či trhat pinzetou :)
    Vřele doporučuji