Recenze BioEpil Purity Vision depilační cukrová pasta 350 g

• Minimální bolestivost
  • Příjemná vůně
  • Trhání po směru růstu
  • Velké balení
  • Možnost použití také na citlivějších místech
  • Po epilaci vydrží pokožka dlouho bez chloupků
  • Pár chloupků jsem musela doholit žiletkou
  • Obtížné použití
  • Vysoká cena

Zřejmě jsem něco dělala špatně, ale i při dosažení správné teploty, jsem nebyla schopná odtrhnout pastu v celku. Vždy jsem se jen upatlala a nic z toho.

Ketrin

Přidáno: 9. července 2017

Zakoupeno v Notino

• téměř bezbolestná depilace, po několika dnech zkoušení pak již snadné použití, bez alergických reakcí
  • Delší doba zvládnutí správné techniky, zpočátku tvorba menších podlitin

Plně doporučuji. Cena odpovídá kvalitě. Snadné pro domácí použití.

Susixxx

Přidáno: 6. června 2017

Zakoupeno v Notino

• Skvělý...voskem ani epilátorem třisla ani podpaží nezvládám..cukrová pasta je perfektní.. TOP

Prostě skvělá...

Ověřený zákazník Folly

Přidáno: 2. prosince 2016

Zakoupeno v Folly

• Používám roky... Vyhovuje mi..
  • nemusím každý den používat žiletku.
  • Chloupky rozhodně rostou méně
  • Chvilku trvá než odhadnete tu správnou teplotu:-)

Depilační pasta od Purity Vision je nejlepší pasta na trhu.

Přidáno: 9. listopadu 2016

Zakoupeno v Notino

• Rychlost spolehlivost, ochotný a milý personál
  • Škoda, že ne vše nemají na prodejně

Přidáno: 24. července 2016

Zakoupeno v Krasa.cz

• Člověk musí mít cvik, aby vše fungovalo jak má.

Pastu jsem použila na intimní partie, chvíli jsem bojovala, ale výsledek je perfektní, po týdnu pořád ani chloupek. Chce si na to vyhradit více času, ale určitě lepší než používat žiletku.

Klára

Přidáno: 19. července 2016

Zakoupeno v Notino

• Nebolí to tolik, vydrží dlouho, vytrhává pěkně.
  • Sem tam necha chloupek ale jen někdy.

Je lepší než depilační pasky.

Veronika

Přidáno: 26. června 2016

• jednoduché použití
  • pokožka vydrží dlouho hladká
  • minimální bolestivost
  • musí se správně odhadnout nahřátí

Depilace cukrovou pastou je pohodlná a téměř bezbolestná. Doporučuji nahřát spíš méně, aby nebyla pasta příliš lepivá. Pokožka vydrží i 3 týdny bez chloupků, při pravidelném používání přestávají chloupky růst.

Lucie S

Přidáno: 26. června 2016

• bolí méně než vosk
  • dá se dobře odstranit teplou vodou
  • aplikace chce trochu cviku

Pasta se poněkud hůře nanáší a pro její správnou aplikaci je potřeba trochu trpělivosti a cviku, než člověk přijde na to, jak na to :) Nicméně Určitě oceňuji, že depilace bolí méně než depilace voskem (především nad horním rtem), také se pasta velmi jednoduše odstraní teplou vodou

De77

Přidáno: 6. června 2016

Zakoupeno v Notino

• méně bolestivé než voskové pásky
  • nedělá nepořádek (vše se dá smýt teplou vodou)
  • chvíli trvá, než se s tím člověk naučí

Tip: Pokud je venku teplo (jako právě teď v létě), stačí dát celé balení na chvíli ven na sluníčko a to bude jako zahřátí stačit. V mikrovlnce to můžete (jako já napoprvé) přehnat a potom se to bude celé lepit.

Přidáno: 29. května 2016

Zakoupeno v Krasa.cz

• Vyhovuje mi tento způsob depilace

Kvalitní

Ověřený zákazník Folly

Evča

Přidáno: 12. března 2016

Zakoupeno v Folly

• Cukrová pasta je šetrná k pokošce a dobře se s ní pracuje.

Cukrouvou pastu používám již dlouho a jsem s ní velmi spokjena.

Ověřený zákazník MJ - Krása a zdraví

Přidáno: 27. října 2015

Zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

Je zapotřebí trochu cviku, ale to u všech těchto past. Začátečníkům doporučuji začít na nohách. Pasta se výborně vymývá vodou.

Verča

Přidáno: 27. července 2015

Zakoupeno v Notino

• při správném použití odstraní všechny chloupky
  • nedráždí pokožku
  • zbytky lze jednoduše odstranit vlhkým ubrouskem
  • trvá než odhadnete čas potřebný k nahřátí
  • když je více nahřátá tak se nejde strhnout a spíš jen lepí
  • rychle se také zahřeje v ruce

Chce to trochu více praxe a věřím tomu, že to půjde. Chloupky po odstranění pastou nedorůstají tak rychle jako po odstranění epilátorem.

Přidáno: 13. července 2015

Zakoupeno v Krasa.cz

• Kdo to umí, tak už u toho zůstane. Kůže je po použití hebounká a poměrně rychle zčervenání vybledne.Produkt je výborný v rukách profesionála - to mám odzkoušeno.
  • Já to pořád neumím a netuším, jestli se to někdy naučím. Daří se mi vytvořit si modřiny. Neumím odstranit chloupky sama sobě ze všech stran. Zarůstání chloupků jsem používáním cukrové pasty nezabránila.
  • Použít lze pouze na chloupky dlouhé tak 5 mm, což je v létě poměrně těžké.

Jiné produkty jsem nevyužila.

Přidáno: 18. června 2015

Zakoupeno v Notino

• Chce to trochu cviku, ale funguje :-) da se snadno smyt vodou
  • Musi se vychytat spravna teplota, spis chladnejsi nez tepla, moc tepla pasta nejde strhnout

Pro me pohodlnejsi nez vosk, snadna aplikace bez pasku

Ověřený zákazník drogeriehaus.cz

Lucie Zemanová

Přidáno: 23. dubna 2015

Zakoupeno v drogeriehaus.cz

• nízká cena oproti poskytované službě depilace v kosmetických salónech
  • možná aplikace doma
  • čistě přírodní produkt
  • balení tak akorát

Celkově bych tuto cukrovou pastu hodnotila velmi kladně. Je to tedy má první cukrová pasta pro domácí použití, ale na depilaci jsem byla v salonu již několikrát. Tato pasta má trochu jinou konzistenci než značkové pasty, ale ta cena je nesrovnatelně nižží. Splňuje to pro co je určená je to jen o tom si to s ní "osahat" a dostat to, jak se říká, do ruky. Na poprvé jsem si depilovala podpaží a musím přiznat, že mi to trvalo opravdu dlouho. Nejdřív jsem jí nahřála, zjistila, že je to moc, pak jí zase zchlazovala a znova nahřívala... Což je vlastně její další výhoda. Než odhadnete tu opravdu správnou konzistenci, která vám bude pro práci s ní nejlépe vyhovovat, můžete pastu ohřívat a schlazovat pořád dokola a nijak jí neublížíte, takže asi na počátcích nevyplácáte zbytečně moc.

Ověřený zákazník drogeriehaus.cz

Klára

Přidáno: 17. dubna 2015

Zakoupeno v drogeriehaus.cz

• Depilace téměř nebolí
  • Místo zůstane hladké déle
  • Když pasta hodně zteplá, je třeba ji na chvíli vložit do ledničky nebo na chladné místo, jelikož se v tekutějším stavu nedá strhnout

Zatím převažuje to, že depilace nebolí.... uvidíme časem

Přidáno: 6. března 2015

• Nedal se odstranit

Nechci vyplňovat

Přidáno: 22. listopadu 2014

Zakoupeno v Xparfemy.cz

• Příjemná vůně, pěkně bere chloupky.

Výrobek bych používala, ale bohužel se mi dělají modřinky, což je můj problém ne výrobku.

Přidáno: 18. listopadu 2014

Zakoupeno v Krasa.cz

zatim s produktem asi neumim pracovat, proto se mi to zda velice obtizne.

Ověřený zákazník NakupniArena.cz

Přidáno: 14. listopadu 2014

Zakoupeno v NakupniArena.cz

Dobře se nanáší, od kosmetičky jsem odkoukala postup strhávání a daří se :).

Přidáno: 30. října 2014

Zakoupeno v Naturals.CZ

Ten nejlepší přípravek na depilaci!

Mms

Přidáno: 29. října 2014

• konzistence
  • docela rychle mi taje na prstech do lepivé konzistence, ale dá se opakovaně chladit - zas ztuhne a dá se použít znovu... a znovu... a znovu (ale to je vlastně klad :D)

Na depilaci pastou chodím ke kosmetičce, až mě napadlo, že bych se vlastně mohla depilovat i sama... Snažila jsem se namíchat vlastní pastu, ale podle video-návodů se mi dlouho nedařilo. Tak jsem si koupila tuto pastu, abych si to tzv. ošahala. Nechtěla jsem vrážet peníze do nějaké drahé pasty, kdyby to nevyšlo...
Pasta je trochu tekutější, než jsem čekala, poměrně brzy na prstech taje - nic, co by nevyřešila chvilka v ledničce :) Po chvilce jsem přišla na ten grif (hlavně díky tomu, že jsem měla techniku nakoukanou od mé kosmetičky) a pak už to byla hračka :)
Také jsem díky této pastě dokázala uvařit pastu vlastní, porovnávala jsem barvu a konzistenci - a podařilo se! :) Takže produkt si už asi nekoupím, ale pouze proto, že vlastní pasta je ještě levnější (cukr, citron, voda), ne proto, že bych byla nespokojená ;)

Přidáno: 22. září 2014

Zakoupeno v Krasa.cz

• Opravdu účinný na 3 týdny. Kůže je krásně hladká.
  • Když se s tím neumí, tak je cukrová pasta všude a člověk je jak lízátko :-)

Koupila jsem si ji podruhé a koupím určitě znova. Pořád zkouším, pořád to není ono, ale je to mnohem lepší než žiletka i depilačný strojek. Chloubky jsou jemnější a tak nejsou tolik vidět. Je potřeba zkouknout videa, jak s ní pracovat a nevzdávat to!

Elis

Přidáno: 29. srpna 2014

• kvalitní,
  • cenově dostupný produkt,
  • butelka tak akorát,
  • domácí epilace cukrovou pastou,
  • předtím místečko poprášit pudrem,
  • na podpážo ideál, atp.
  • kdo to nikdy neviděl od profíka, jak to dělá, tak myslím, že bude tak akorát zalepený od hlavy až k patě :D

když netrefíte teplotu (ohřev tak v rámci vteřin), tak i tak celkem rychle mimo butelku tuhne,
využít lžičku - skvělý pomocník (jinak poprášit pudrem i prst),
zůstane pasta na lžičce - lze trochu pasty přidat a dál roztírat,
roztírat od-do místa, kde chci vytrhat chloupky.

Ověřený zákazník Protvetelo.cz

Přidáno: 19. srpna 2014

Zakoupeno v Protvetelo.cz

• Hezky voni, lehce smyvatelny
  • Asi s tim zatim moc neumim, ale i tak me to moc nepresvedcilo. Nanasela jsem pastu jako v jednom instruktaznim videu, pak jsem vzala prouzek z nastrihaneho prosteradla a po nekolika prejetich dlani, odtrhla. Pastu to sice dokonale odstranilo, ale chloupku na ni moc nebylo, tudiz nez docilite kyzeneho efektu, tak to chce velkou trpelivost a asi i cely kelimek. Ale vse urcite take zalezi na kvalite ochlupeni, takze na tmavsi a silnejsi chloupky nedoporucuju.

Asi uz bych si to priste neporidila. Strojek na vytrhavani je ekonomictejsi i kdyz to asi vice boli. Ale jak se rika, " parado trp."

Simona

Přidáno: 7. července 2014

Zakoupeno v Krasa.cz

• doufám, že až to budu mít trošku "v ruce", tak to bude super
  • pokožka je krásně hladká
  • přírodní produkt za slušnou cenu
  • určitě méně bolestná než depilace voskem
  • slečny a paní, pokud s pastou neumíte zacházet připravte se na "patlačku"
  • jelikož s pastou neumím pracovat rychle, tak jsem během depilace musela několikrát rozehřívat v mikrovlnce

- chtěla jsem vyzkoušet depilaci cukrovou pastou, proto jsem si objednala tento produkt, ale při jeho použití jsem se nadřela víc než s žiletkou :), počítám však s tím, že se s pastou rychle naučím zacházet a půjde to jak po másle
- než jsem při prvním použití přišla na správnou teplotu a konzistenci pasty, tak jsem byla všude "oblemcaná", ale naštěstí to šlo krásně smýt vodou
- nějaká místa jsem měla nádherně hladká, jinde byly chloupky pouze zlomené, ale to je o zvyku, chce to čas na nácvik, pak to bude super

Přidáno: 24. června 2014

Zakoupeno v Býtfit.cz

Pasta je super, určitě doporučuji!

Přidáno: 23. června 2014

Zakoupeno v Krasa.cz

Pasta funguje výborně, jen je třeba se s ní pořádně naučit pracovat.

Přidáno: 2. června 2014

Zakoupeno v Naturals.CZ

Produkt jsem chtěla vyzkoušet a jsem vcelku spokojená. Sice nebylo naplněno mé očekávání, ale i tak můžu doporučit. Chce to cvik a trpělivost. Provedení trvá delší dobu, ale výsledný efekt vydrží týdny !

Přidáno: 2. května 2014

Zakoupeno v Lékárna.cz

nepoužitelný, po několika pokusech o depilaci při různých teplotách se pasta vždy přilepí na kůži a nejde strhnout, výsledkem je velký počet modřin

Ověřený zákazník Fyto-kosmetika.cz

Přidáno: 14. března 2014

(Upraveno 14. března 2014)

Zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

• nebolí to moc
  • jde umýt vodou
  • chloupky mi zarůstají, nehorázně mě z toho svědí nohy
  • nevydržely nohy tak dloho hladké jak slibovali

Tento produkt jsem chtěla vyzkoušet, ale už ho určitě nekoupím a ani nedopotřebuji, chloupky mi šíleně zarůstají a už 4.den nehorázně svědí nohy. Nohy mám ostré na dotek píchají a sám pupínek. Vrátim se zpět k holení žiletkou!
Chlupy mi to při depilaci něktéré vytrhlo ale docela dost mi jich na noze zůstalo a jen se mi přetrhali.. První dojem po depilaci byl fajn ale teď s odstupem času kdy mi chlopuky už rostou cca 2 týdny trpím a pořád se škrábu a nohy vypadají děsně..
S tím zarůstáním je to nejspíš individuální, jinak by to mohlo být fajn, pracovat se s tím dá jen to chce trochu cviku..

Ověřený zákazník Biosféra.cz

Marta Denková

Přidáno: 21. února 2014

Zakoupeno v Biosféra.cz

• velmi příjemná konzistence, jednoduchá aplikace
  • žádné

měla jsem strach jak to půjde, ale je to super, povedlo se na poprve

Přidáno: 3. února 2014

Zakoupeno v Býtfit.cz

• Snadná depilace i v oblasti třísel a hlavně bezbolestná oproti voskovým páskům!
  • Chvilku trvá, než se člověm s tím naučí pracovat a odhadnete tu správnou teplotu ohřevu

Doporučuji pro ty koho bolí depilace voskovými pásky nebo depilátorem.

káča

Přidáno: 17. ledna 2014

Zakoupeno v Xparfemy.cz

• chce to trpělivost a výsledek super

určitě doporučuji bere vše

Ověřený zákazník POPRON.cz

Romana

Přidáno: 23. prosince 2013

Zakoupeno v POPRON.cz

• Bezbolestné.
  • Žádná alergická reakce.

Pokud chloupky neporostou těch 6 neděl jak výrobce slibuje, tak je to naprosto dokonalé a budu si stím holit celé tělo! :-)

www.kosmetanda.cz

Přidáno: 18. prosince 2013

Cukrová pasta Bio Epil | Kosmeťanda.cz

Není to žádná sranda se naučit používat cukrovou pastu, ale když se to naučíte, tak budete depilační cukrovou pastu BioEpil jen chválit. Určitě doporučuji se učit používat pastu pod dohledem zkušenějších kamarádek - mně samotné to zrovna nešlo. Ale po naučení na ni nedám dopustit:) Vaše Kosmeťanda

Celá recenze na www.kosmetanda.cz

Přidáno: 13. prosince 2013

Zakoupeno v Krasa.cz

Nevím zda není chyba na mé straně, ale nepodařilo se mi použít, návod jsem se snažila co nejvíce dodržet, po rozetření jsem hmotu nemohla z kůže dostat :-(

Kristýna

Přidáno: 26. listopadu 2013

• Bezkonkurečně nejlepší depilování
  • Nedráždí kůži
  • Chce to trochu času, nervů a šikovnosti, než člověk přijde na správné triky pro práci
  • Ryhle ubývá

U práce jsem si strhla kůži na bříška prstu, proto je lepší pastu nanášet třeba lžící, lépe se zapracuje do kůže. Nejlepší konzistence pro práci je jakoby medově tekutá, nanesu lžící na kůži, nechám chvilku zaschnout a pak trhnu. Pro mě je to naprosto bezbolestné, ale to bude tím, že si už kolik let holím nohy depilací a nejsem cimprlína :)
Osobně bych řekla, že pasta je poměrně dost drahá, přece jenom za takový kalíšek 300,- je poměrně dost a ubývá také celkem rychle, takže je lepší pracovat s menším množstvím pasty, sice je to delší, ale člověk pak nevyhazuje pastu napůl použitou. Osobně můžu říct, že je to vážně čistě přírodní, občas jsem při zamíchání okusila a necítila jsem v tom nic jiného chemického, než jak se píše :)

Zuzana

Přidáno: 23. listopadu 2013

Zakoupeno v Krasa.cz

• Cukrová pasta opravdu vytrhá uplně vše . Není to úplně bešz bolesti,ale to snad ani enjde, pokus chceme vythat chloupky i s kořínky,žejo. Ale je to rychlé a velice pohodlné..Pokud vám pasta na kůži zůstane, jde bez problému spláchnout vodou .
  • S Pastou se musíte naučit pracovat a zjistit správnou kontitenci pasty, při které se s ní dobře pracuje.

S přípravkem jsem Naprosto spokojená.

Aurelie Ryšková

Přidáno: 3. listopadu 2013

Zakoupeno v Býtfit.cz

• dobře splňuje to, pro co je určena

je to přírodní produkt, nevyvolává u mne alergii a je pro mne cenově dostupný

Přidáno: 30. října 2013

• kůže je hladká
  • vytrhá všechny chloupky
  • dlouho vydrží
  • ze začátku více bolestivé
  • nutno se naučit s pastou zacházet

Petra

Přidáno: 23. října 2013

• snadná manipulace
  • funguje na 100 %
  • žádné podráždění kůže
  • žádné není

Vynikající produkt, jiný už nechci :)

Zuzana Turňová

Přidáno: 20. října 2013

Zakoupeno v Krasa.cz

Je to veľmi pracné a kožu musíte poctivo naťahova´t. Ak sa pozbudnete, pokožka dá o sebe vedieť v podobe malých modriniek.

Ověřený zákazník POPRON.cz

Přidáno: 11. října 2013

Zakoupeno v POPRON.cz

S produktem jsem velmi spokojena.

Ověřený zákazník funguj.cz

ZJ

Přidáno: 8. září 2013

Zakoupeno v funguj.cz

• mene bolestive nez vosk
  • prirodni produkt - zadne podrazdeni, vyrazka, alergie
  • po ziskani urcite zkusenosti s aplikaci funguje vyborne, ale opravdu je nutne byt trpelivy a vyzkouset nejlepsi teplotu
  • nutne ziskat urcitou zkusenost s aplikaci (doporucuji zaroven pouzivat i pudr)
  • horsi nabirani hmoty z kelimku

pro uplne zacatecniky bych asi nedoporucila, pripadne se obrnit velkou davkou trpelivosti :)
jinak spokojenost, depilace je mene bolestiva, vydrzela zatim cca 2 tydny a zrejme vydrzi i dalsi tyden ci dva

Přidáno: 25. června 2013

(Upraveno 25. června 2013)

Zakoupeno v Krasa.cz

Původní zboží nebylo k dostání a hned obratem mě informovali a nabídli alternativní řešení. Zboží bylo dodáno do 2 dnů. Super!!

PF

Přidáno: 16. června 2013

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Pokud to umíte je to perfektní výrobek
  • Bojovala jsem sama se sebou i s výrobkem , který jsem měla všude haha

Doporučuji těm kdo to opravdu ovládá

beáta

Přidáno: 13. května 2013

Zakoupeno v Lékárna.cz

• malá bolestivost ve srovnání s elektrickým epilátorem
  • příjemná vůně
  • někomu může trvat, než se s ní naučí

Doporučuji před aplikací shlédnout instruktážní video na youtube (najdete např. na stránkách výrobce). Po jeho shlédnutí se mi podařilo velice rychle najít ten správný "grif". Obě nohy mi trvaly necelou hodinku, podpaží pak asi 15 minut, takže pokud je člověk šikovný, rozhodně to dlouho netrvá. Ani jsem nezašpinila koupelnu, pasta mi trošku zůstala jen na nohou, ale vodou šla krásně smýt. Pokožka se do 2 hodin zklidnila a ani žádné stroupky či modřiny nezůstaly. Cukrovou pastu doporučuji - je to rychlý a skoro nebolestivý způsob epilace, s elektrickým epilátorem se to nedá srovnat!

Zobrazuji 1 - 50 ze 74 recenzí [ 1 ] 2