Epill Body cukrová pasta s medem 400 g

Epill Body Depilační pasta medová 400 g Vyživující cukrová pasta šetrně odstraňuje chloupky a díky medu efektivně pečuje o pokožku. - Cukrová pasta Epill Body s medem je čistě...
Doprava 0,01 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z Depilujeme.cz

Skladem • 1 varianta0,01 Kč94 % • 510 recenzíDalší informace

Druh
pasty
400 g

• žádná alergická reakce , přírodní produkt

Vybrala jsem si tento produkt , protože je přírodní a přeci jen efekt déle trvající než každodenní používání žiletek. Já pouze doobjednala depilační papírky , protože s pastou samotnou mi nešlo pracovat.

• , zakoupeno v Cukrová depilační pasta

• Velké balení, levná cena.
    • Bez parfémů, čistě přírodní.
    • Pro začátečníky přibalen návod.
    • Někdo má alergickou reakci, já s tím ale problémy neměla.
    • Naprosto strašné jsou ale papírové pásky, okamžitě se trhají a nejdou použít.
    • Ráda bych si kupovala pastu ne přes internet, ale normálně v obchodě.

Pro mě ideální způsob - poměr cena a výkon. Rozhodně lepší než pasta dostupná v drogériích (mnohem menší balení za stejnou cenu + umělé parfémy).

• Funguje tak jak má.
    • -

Komu nevadí trhat si chlupy sama a nechce platit majlant v salonu je tohle super varianta.

Druh
pasty
400 g

Epill Body Depilační pasta medová 400 g

• Cukrová pasta Epill Body s medem je čistě přírodní produkt, bez chemických přídavků a barviv, tudíž naprosto hypoalergenní. Použity jsou pouze ty nejkvalitnější a nejefektivnější přírodní složky pro šetrnou, ale stále velmi účinnou depilaci.
  • Depilační cukrová pasta odstraňuje pouze chloupky a odumřelé kožní buňky, zdravé kožní buňky nestrhává. Depilace cukrovou pastou je velmi šetrná i v případě ekzémů.
  • Depilace cukrovou pastou Epill Body je minimálně bolestivá, a proto je vhodná k použití na intimní partie i podpaží.
  • Po depilaci cukrovou pastou se netvoří žádné pupínky, veškeré podráždění do hodiny zmizí a pokožku a zanechává pokožku zářící. Pokožka zůstane bez chloupků 3-5 týdnů, přičemž ochlupení při delším používání slábne. Svým peelingovým působením cukrová pasta minimalizuje riziko zarůstání chloupků.

Depilační cukrová pasta Epill Body je vhodná k depilaci celého těla, je vodou odstranitelná z povrchů a látek.

Aktivní látky:

• med - desinfekční účinky a pomáhá předcházet případnému zanícení,
  • citronová šťáva - působí protizánětlivě.

Složení: Monosacharidy (d-glukosa,d-fruktosa), med, citronová šťáva a voda, bez chemických konzervantů.

Vyrobeno: Česká republika

Nákup u nás vás bude bavit:

• Více jak 2 400 výdejních míst a stále přibývají nová
  • všechny produkty sami používáme v našem kosmetickém salonu
  • doprava od 59,- Kč (zásilkovna)
  • bezplatné poradenství specialisty

Upozornění: Produkt je určený pouze na profesionální použití po zaškolení.

2zákazníci nedoporučují produkt

• žádná alergická reakce , přírodní produkt

• , zakoupeno v Cukrová depilační pasta

• Velké balení, levná cena.
    • Bez parfémů, čistě přírodní.
    • Pro začátečníky přibalen návod.
    • Někdo má alergickou reakci, já s tím ale problémy neměla.
    • Naprosto strašné jsou ale papírové pásky, okamžitě se trhají a nejdou použít.
    • Ráda bych si kupovala pastu ne přes internet, ale normálně v obchodě.

• Funguje tak jak má.
    • -

• , zakoupeno v Cukrová depilační pasta

• Perfektní chloupky jdou velmi dobře odstranit
    • Nemam

Dobře se s ni pracuje

• perfektní
    • nebolí to
  • , zakoupeno v Cukrová depilační pasta

• Neodstranuje všechny chloupky jenom hodně jemné

určitě ji nedoporučuji

perfektní

• , zakoupeno v Cukrová depilační pasta

• když jsou k tomu ty proužky jde to jednoduše
    • člověk je fakt opatlanej ale vodou to jde pak dolu

až se stím naučim snad to bude ještě lepší :) na videu to vypadá jednoduše realita je ale uplně jiná :D

• poměr množství/cena
    • depiluje
    • dá se omýt vodou
    • depilace pastou bolí míň než voskovými pásky
    • lepí :)
    • musí se s ní naučit

S pastou se musí člověk naučit.
    Moje první 3 pokusy skončily v podstatě tím, že jsem si zdepilovala asi 5 cm kůže a zůstala s prsty obalenými vrstvou neodlepitelné pasty. A ještě jsem si cestou do koupelny opatlala půlku bytu :)

Na další pokus jsem si vzala obyčejný příborový nůž, pastu nanášela a strhávala s ním a hned byl znát rozdíl. S pastou o objemu vlašského ořechu jsem za 2 minuty oholila celé lýtko a koleno, ale nakonec jsem stejně měla na noze vrstvu pasty, která už nešla odtrhnout a musela jsem ji dlouze omývat (chvilku trvá, než se pasta rozpustí nebo odlepí).

S každým dalším pokusem ale vidím pokrok, efektem bych ji srovnala s klasickými voskovými pásky, akorát pasta výjde levněji co se počtu použití týče a příjde mi, že ta depilace opravdu tolik nebolí. Někdy mi na noze zůstanou krátké chloupky, ale to u pásek taky. Věřím, že až vylepším techniku, tak to bude lepší.

Neslouhlasila bych úplně s tím, že "...po depilaci cukrovou pastou se netvoří žádné pupínky...". Mě se tedy udělají skoro pokaždé, asi míň něž u těch voskových pásků, ale dělají se. Navíc při těch prvních pokusech se mi kvůli nesprávné manipulaci s pastou dělaly i modřinky (až modřiny), ale na to upozorňují na webu.

Celkově bych pastu doporučila, pokud chcete zkusit něco nového. Doma mám konkrétně tuto značku, ale řekla bych, že ostatní budou v podstatě stejné.
    Nicméně to chce trpělivost, není to taková sranda, jak to vypadá na videích :)

• Nevím co bych napsala, jelikož nejsem spokojená.
    • - šílení lepí, ale chloupky mi zůstaly skoro všechny
    • - není opravdu jednoduché se s tím naučit

Strašně moc lepí, ale chloupky zůstaly skoro všechny. Opravdu není lehké se s pastou naučit, bohužel na to nemám nervy. Kdybych se s tím přecejen naučila, depilace by přecijen trvala strašně moc dlouho.Proto jsem raději zastánce elektrických depilátorů, který jedním tahem berou každý chloupek.