Recenze Epill Body depilační cukrová pasta Klasik 700 g

Ověřené recenze Epill Body depilační cukrová pasta Klasik 700 g

Přidáno: 21. prosince 2015

Zakoupeno v Cukrová depilační pasta

Zatím se s tím učím pracovat, takže to, že se to občas nepovede, je spíš vina mě než pasty :)

Přidáno: 18. května 2015

(Upraveno 18. května 2015)

Zakoupeno v Cukrová depilační pasta

• Pasta je skvela, vyborne se s ni pracuje, vysledek-super, opravdu hladka pokozka, bolest je minimalni, ucinek dlouhodoby.
  • Nic.

Mohu jen doporucit, lepsi nez vosk.

Přidáno: 17. února 2015

Zakoupeno v Cukrová depilační pasta

• pojme dobře všechny chloupky a hned na první, max. druhé opakování jdou všechny chloupky pryč, málo kdy nějaký zůstane
  • nedráždí pokožku
  • snadno se smývá (pouze vodou)
  • je ekologická
  • je přímo od výrobce
  • výborná cena za množství
  • nedaří se mi s ní depilace pouze pomocí prstů, takže depiluji jen za pomocí depilačních pásků, ale i to je skvělé

Je výborná, měla jsem i dražší pasty, ale s touhle jde větší množství chloupků už napoprvé nebo na podruhé nanesení s škubnutí. Pasta je přímo od výrobce, takže k ní dostanete podrobný návod a při osobním vysvětlení i instruktáž pro různé partie, navíc Vám doporučí podívat se i na jejich instruktážní video. V obchodě výrobce (Praha 3 - Jiřího z Poděbrad) si můžete zakoupit i špachtle a depilační pásky, které nejsou tkané. Moje dosavadní zkušenost byla jen s tkanými (lněnými) pásky, ty jejich jsou mnohem lepší, dají se okamžitě opláchnout ve vodě, nemusíte je prát a neztrácí tvar, jsou nesmrtelné :-).

Eva Mouchová

Přidáno: 30. prosince 2014

Zakoupeno v Cukrová depilační pasta

• krásně depiluje téměř bez bolesti
  • zvládne podpaží i intimní místa
  • žádné zarůstání chloupků
  • snad jen že to chce trošku praxi a získat ten správný grif

Perfektní vynález století. Pokožka je po něm nepodrážděná, chloupky rostou méně a řidčí. A když si to člověk "rozmyslí" dá se hmota narozdíl od vosku opláchnout vodou. :-D Rozhodně doporučuji stáhnout si instruktážní video :-D

Přidáno: 15. října 2014

• Výhodná cena

V kosmetickém salonu jsem platila nemalé peníze za depilaci. Chvíli sice trvalo než jsem se sní naučila,hodně jsem ji zahřála,spíš by měla být tužší a pořádně ji propracovat.Jinak je perfektní.Doporučují

vf

Přidáno: 28. listopadu 2013

• vse jak ma byt
  • zadne

vse v poradku, rychlé dodání a objednání