Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Starpil obličejový depilační vosk Azulenový 110 g

Další nabídky obchodů (5)

Starpil obličejový depilační vosk Azulenový 110 g - Specifikace

Značka

Starpil

opravit

Druh

Druh

vosky

opravit

Hmotnost

110 g

opravit

Depilační vosk s malou hlavicí určený pro depilaci horního rtu, brady a jiných menší partií obličeje i těla. Základ tvoří přizpůsobené a stabilizované estery borovicové pryskyřice a včelí vosk. Je zde přidaný azulen, který je určený pro jemnou a citlivou pokožku obličeje. Vosk byl testován dermatology. Systém STARPIL je způsob depilace roll-on teplým voskem, který byl vytvořen a pečlivě propracován firmou MayStar pro ideální profesionální depilaci.   Tento způsob depilace má řadu výhod: Je hygienický: Náplň s voskem a roll-on jsou v jednom, náplň je nevratná, zaručuje bezpečnost výrobku a odstraňuje všechny rizika nákazy. Depilační papírky rovněž zajišťují osobní a individuální depilaci se zárukou hygieny. Nezanechává žádný zápach. Je účinný: Vosk naneseme jedním tahem a vytvoříme...

celá specifikace

Recenze Starpil obličejový depilační vosk Azulenový 110 g

Ověřený zákazník Krasa.cz

PC

Přidáno: 28. ledna 2011

Zakoupeno v Krasa.cz

100%

  • super vosk na citlivou pokožku

bezvadný výrobek na citlivou pokožku - protože je určený na obličej, nemá "rolovací" plochu, kterou se vosk nanáší šírokou jako ostatní vosky, ale pouze 1 cm, takže ho skutečně nanesete jen tam, kam ho potřebujete nanést a nikam jinam.

Vývoj ceny Starpil obličejový depilační vosk Azulenový 110 g