Recenze Veet depilační krém Aloe Vera Vitamínem E pro citlivou pokožku 400 ml pumpička

Ověřené recenze Veet depilační krém Aloe Vera Vitamínem E pro citlivou pokožku 400 ml pumpička

Ověřený zákazník Pilulka.cz

Miri

Přidáno: 6. listopadu 2017

Zakoupeno v Pilulka.cz

• rychlé odstranění chloupků v intimních partiích bez rizika, že se pořežete
  • používám už možná 15 let a neustále jde cena nahoru, přičemž výrobek zůstává téměř stejný

Ověřený zákazník Benu.cz

Ověřený zákazník Notino

Dhoriana

Přidáno: 21. června 2017

Zakoupeno v Notino

• Jemně voní (narozdíl od modré a zelené verze, které opravdu chemicky smrdí)
  • Chloupky odstraní téměř všechny.
  • Pokožka je po použití jemná a nepodrážděná.
  • Chloupky po častějším užití rostou pomaleji a jsou slabší a světlejší.

Na holítka jsem zanevřela již před hodnou dobou - zarůstající chloupky, nevzhledná suchá místa a podrážděná pokožka není nic pro mě. Vyzkoušela jsem i různé druhy vosků. Voskové pásky ovšem nebyly moc účinné a když jsem je nahřála víc, zanechávaly na pokožce voskové stopy, které se špatně dostávaly dolů. U vosku je potřeba speciálních špachtlí, nebo pásků a musíte dbát na správnou teplotu vosku. Příliš horký vosk - spálíte se a nedostanete ho všechen z pokožky. Málo horký vosk - chloupky se moc nepřichytí a účinek bude zanedbatelný. O bolesti při strhávání vosku, nebo epilaci nějakým přístrojem, pokud máte citlivou pokožku, se radši ani nezmiňuji. Všechny mé problémy vyřešil depilační krém. Vyplatí se investovat do kvalitnějšího krému - taková opilka mi chloupky akorát "zgumovatěla" - chloupky změkly, ale neodstranili se. Změnili se na gumě podobné věcičky, které pak za nic nešli oholit ani holítkem. Naproti tomu Veet mi chloupky odstranil téměř všechny a hned na první pokus. Verze pro citlivou pokožku navíc krásně voní (zelená verze s bambuckým máslem smrdí chemicky - hodně) a pokožku mám po použití hladkou a jemňoučkou. Zcela hladká pokožka drží tak 4-7 dní v závislosti na tom, jak tvrdé chloupky máte. Pak rostou chloupky jemné, takže se depiluji tak jednou za týden až 10 dní a můj přítel i jsme s mou pokožkou více jak spokojeni ;)

Ověřený zákazník Pilulka.cz

Přidáno: 5. února 2016

Zakoupeno v Pilulka.cz

• rychlý účinek, skvěle odstraňuje veškeré chloupky
  • velmi drahý, výrobek si kupuji již řadu let a jeho cena jde stále neuvěřitelně nahoru, přestože sám výrobek se nijak moc nemění;
  • když se blížíte k pomyslnému dočerpání výrobku (protože pumpička už nic nepumpuje), tak jeho otevřením zjistíte, že tam zůstalo ještě třeba na 3 použití

účinek je osvědčený, doporučuji

Ověřený zákazník VMD

Přidáno: 1. března 2015

Zakoupeno v VMD

• Fakt účinkuje po 3 minutách
  • někdy ta cena, ale vydrží dlouho, takže v pohodě

Vyzkoušela jsem již dosti depilačních krémů a tento je fakt nejlepší. Za sebe mohu jen doporučit,

Ověřený zákazník Centrshop

klara

Přidáno: 23. února 2015

Zakoupeno v Centrshop

• Perfektně odstraní chloupky
  • Doba kterou musím čekat na působení veetu

Celkové hodnoceni jsem naprosto spokojena!!!!