Veet Natural Inspirations depilačný krém 100 ml

krémy
    Objem
    100 ml
    0 g

Nádherně hladká pokožka v pouhých 3 krocích! Vlastnosti: s extraktem oleje z hroznových semínek, působí v blízkosti kořínku i na krátké chloupky, zajišťuje hladkost po dobu až jednoho týdne, má hydratační vlastnosti, pokožka bude hedvábně jemná a regenerovaná.

1zákazník doporučuje produkt

• Veet používám na depilaci dlouho, a většinou jsem neměla potíže. Protože jsem alergik, používám depilační krémy na citlivou pokožku.
      • Na tento depilační krém pro citlivou pokožku, jsem ale reagovala. Krém chvilku po nanesení začal pálit. Okamžitě jsem ho smyla, ale přesto mám bolestivou vyrážku na lýtkách.

Za mne depilační krém pro citlivou pokožku s extraktem z hroznových semínek nedoporučuji!!!

• Žádné podráždění pokožky
      • Krásně odstraní jemné chloupky, ty hrubší taky ale není to 100%
      • Celkem příjemně voní při aplikaci.
      • Na jednu aplikaci na celé nohy použijete půl krému, což za cenu 140,- je děs
      • Doladění hladkosti nohou pinzetou jelikož krém mi fungoval tak na 95%
      • Při stírání po deseti minutách začíná páchnout, ale to asi jak to vypaluje ty chlupy.

K mému překvapení to funguje tak na 95% odstranění chloupků i těch hrubších, ne na chlupy jako dráty. Zbytek jsem si dotrhala pinzetou. Jediný co se mi nelíbí že jsem na první aplikaci spotřebovala půl krému. Podotýkám že jsem si celý život nohy holila.