Veet voskové pásky A vitamín E a mandlový olej pro citlivou pokožku 12 ks

zatím nepoužito

• , zakoupeno v Notino

Neodstraní to na 100%

50 g

Užijte si plavkovou sezonu bez neustálého holení! Veet voskové pásky jsou vhodné pro citlivou pokožku v oblasti bikin a podpaží, kde zajistí hladkou pokožku bez chloupků až na 28 dní. Speciálně vyvinuté složení obsahuje mandlový olej, který je známý pro své příznivé účinky na citlivou pokožku, a voní po chrpě. Vosk obtéká a aktivně zachytí i ty nejkratší chloupky. Je vhodný i pro použití v jiných malých a choulostivých oblastech. V balení naleznete i ubrousky pro závěrečnou péči Perfect Finish.

Hlavní vlastnosti: -

• Depilační voskové pásky
  • Vhodné pro oblast bikin a podpaží i jiné citlivé oblasti
  • Zachytí i ty nejkratší chloupky bez přilepení k pokožce
  • Zanechá vaši pokožku hebkou až na 28 dní
  • Navíc ubrousky pro závěrečnou péči

Použití -

• Před použitím přípravku Veet si pečlivě přečtěte upozornění na obalu.
  • Pomalu od sebe pásky oddělete pomocí vnějších zaoblených okrajů.
  • V oblasti bikin: vytočte nohu směrem ven. Umístěte pásek na pokožku a opakovaně vtírejte ve směru růstu chloupků, abyste zajistili dobré přilnutí vosku.
  • Uchopte okraj. Držte pokožku napnutou. Strhněte co nejrychleji pásek zpět proti růstu chloupků. Táhněte jedním rychlým pohybem v blízkosti pokožky.
  • Po použití vosku očistěte pomocí ubrousků Perfect Finish veškerý vosk, který zůstal na kůži.

Upozornění

Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Holime.cz

• Vše ok
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

zatím nepoužito

• , zakoupeno v Notino

Neodstraní to na 100%

• - vytrhá tak10 %chloupků
    • - nejde za nic smýt, smývám ho už 3.den !
    • - 1 ubrousek na smytí vosku na 12 ks pásků ?
    • - červené fleky na místě použití- u mně tedy podpaží a nohy
    • - po 3 dnech umývání nastoupila stará dobrá žiletka :(

NEDOPORUČUJI, jedu na dovolenou a chtěla jsme mít klid s chloupky... jedu s podrážděnou pokožkou a s sebou beru žiletky :(

• Rychlá aplikace
    • Nedráždí
    • Málo přípravku pro odstranění přebytečného vosku na pokožce
    • Menší účinnost

Na rychlé odstranění chloupků jsou Veetky super, ale musíte je použít víckrát, protože ne vždy odstraní všechny.

Recenzi pásků mám zde:

Vaše Kosmeťanda

• nevytrhá všechno
    • zbylý vosk jde velmi těžko smýt
    • na jednom místě šla dolů i kůže s opálením:(
    • podrážděná pokožka

Po strhnutí horní vrstvičky kůže po okrajích pásku a tím i opálení na rukou mi zbyly oči pro pláč, a to jsem strhávala podle návodu. Dlouho mi trvalo, než se mi podařilo dostat dolů všechen zbylý vosk. Aplikace je poměrně snadná, ale díky těmto nemilým zkušenostem zůstávám u žiletky epilátoru

• rychlý způsob depilace
    • nebere krátké chloupky
    • trochu bolestivé
    • podrážděná pokožka

Nějakou dobu trvalo, než jsem získala alespoň částečný grif ohledně manipulace s pásky, pak byla depilace jakž takž rychlá a efektivní - kromě chvilkové bolesti a následného podráždění pokožky. Neodstraní krátké, rašící chloupky, což je velké mínus.

• když je správná délka chloupků, depilace je téměř 100%
    • rychlé
    • téměř bez bolesti
    • nejde dobře odhadnout doba zahřívání
    • olejové kapesníčky jsou "pro srandu"

Veet používám už několik let, takže spokojenost, resp. mám vůbec na výběr??! Mám tedy raději ty vodou omyvatelné, ale ty jsou málo k dostání. Jinak na odstranění vosku pomůže i obyčejný kuch.olej ( my ženy si dovedeme poradit :-) ). A musím po pravdě říct, že nohy depilované voskem vydrží déle bez chloupků než po depilaci strojkem, i zarůstání je menší. Ve tříslech je to "boj", ale tam bolí vše kromě žiletky. Na obě nohy mi vystačí 3 kousky.

• bolest naštěstí rychle zmizí
    • pokožka vydrží krásně hladká asi osmnáct dní
    • příjemná vůně
    • potřebujete delší chloupky
    • zanechává na pokožce vosk
    • mírné začervenání
    • musíte se naučit s pásky zacházet

Voskové pásky používám pouze občas. Nejvíce mi vadí, že je potřeba nechat si trochu narůst chloupky, aby vůbec šly vytrhat. Také je potřeba pořádně prostudovat návod na použití a trpělivost. Jakmile získáte s používáním praxi, půjde to mnohem lépe. Po strhnutí pásku to bolí jenom pár vteřin, pak to přestane. Občas mi pokožka zčervenala, ale i to se ztratilo. Po použití je potřeba vosk umýt - doporučuji napustit si vanu. Také si dejte pozor, aby se Vám vosk nedostal nikam jinam (třeba i po domě :D) špatně s pak odstraňuje. Chloupky nezarůstají tak moc, jako při jiných metodách vytrhávání a začervenání taky mizí rychleji. Vyhovuje mi i to, že pásky se dají použít vícekrát po sobě - s jedním párem si můžete oholit celé nohy.

• novinka
    • nevytrhá všechno..musíte použít žiletku

nic moc..lepší je vosk..nebo epilátor