Veet voskové pásky Aloe Vera pro suchou pokožku 12 ks

• , zakoupeno v VMD

• Jednoduchá příprava
    • Vůně
    • Ne vždy zachytí všechny chloupky

Dlouhé chloupky zachytí ale ty malé některé nechá.

• , zakoupeno v EVA.cz

• skvele oholi i pohlavni organy

Asi nejlepsi forma depilace

Druh
proužky
60 g

Doba působení: ihned

Typ pokožky :Suchá / Normální / Citlivá

Část těla: nohy, bikini, podpaží

Zjednodušte si své zkrášlovací procedury a užijte si nový a snadný způsob, jak dosáhnout sexy hebké pokožky. Vzhledem k tomu, že po použití voskových pásků Veet zůstanou vaše nohy déle hedvábně hladké, budete mít více volného času mezi jednotlivými epilacemi voskem. Jednodušší už to být nemůže!

Celá procedura trvá jen pár vteřin – nahřát voskový pásek v dlaních, přiložit a strhnout. Každý z nich byl pečlivě vybrán, aby jemně pečoval o pokožku a připravil ji na každou situaci.

Ode dneška se můžete stále cítit hedvábně hladce a zářivě. Stačí použít vosk a můžete vyrazit!

Obsah balení: pro citlivou, normální a suchou pokožku – balení obsahující 12 jednostranných pásků a 2 poepilační hydratační ubrousky pro normální pokožku – balení obsahující 40 jednostranných pásků a 4 poepilační hydratační ubrousky

Doba působení: není zapotřebí žádná příprava — voskové pásky jsou určeny k okamžitému použití

• Krok 1:Podrž dvojitý voskový pásek několik vteřin mezi dlaněmi, aby se zahřál, pak oba pásky odděl a jeden z nich přitiskni na pokožku ve směru chlupů.
  • Krok 2:Rukou pásek rázně přitlač k noze a rukou stále pohybuj ve směru růstu chlupů.
  • Krok 3:Uchop spodní konec pásku a rychle škubni proti směru růstu chlupů. Čím prudší bude škubnutí, tím lépe budou chlupy odstraněny i s kořínky a tím méně nepříjemné to bude.
  • Krok 4:Budeš hrdá na to, že budeš mít nohy hladké až čtyři týdny.

• , zakoupeno v VMD

• Jednoduchá příprava
    • Vůně
    • Ne vždy zachytí všechny chloupky

Dlouhé chloupky zachytí ale ty malé některé nechá.

• dýl trvá než chloupky opět dorostou
    • bolest
    • nikdy ať se snažím sebevíc nevytrvá všechny chloupky

Koupila jsem si depilační pásky a byla jsem celkem nadšená z toho jak se všude deklaruje, že potom nohy zůstanou bůhví jak dlouho hladké. To je možná pravda, ale vosk vytrhl opravdu jen minimum chloupků! Nikdy by mě nenapadlo, že jich zůstane tolik! I přes to, že jsem postupovala podle návodu! Dost mě to mrzí. Další mínus vidím v tom, že kupa vosku zůstane na nohou a hodně špatně se ho zbavuje. Ano v balení jsou sice ubrousky, ale ten poměr k počtu pásků je šílený. To abych si koupila ještě kupu ubrousků jen aby byl vosk pryč :(

• , zakoupeno v EVA.cz

• skvele oholi i pohlavni organy

Asi nejlepsi forma depilace

• dají se používat i několikrát (ale musí se nechat ztuhnout)
    • jednoduchá manipulace
    • zbytky vosku na kůži (4 ubrousky opravdu nestačí)
    • vyšší cena
    • těch pásků by tam mohlo být víc

Veet voskové pásky používám již asi dva roky, jsou naprosto spolehlivé, dají se použít i několikrát za sebou (ale musí se nechat ztuhnout). Mám citlivou kůži, a přesto mi tento vosk vůbec nevadí (objeví se klasické zarudnutí, které do půl dne zmizí).
    Pokud někdo říká, že nefungují, tak je neumí používat - stačí zahřát třením na pět vteřin, pokud jdou těžko od sebe, tak je vosk moc studený, pokud to jde zas moc rychle, tak je moc zahřátý a to nic nestrhne:-) Snad jen kdyby bylo ještě větší balení, tak by mi to vůbec nevadilo;)
    Doporučuji strhávat na noc, aby se kůže zklidnila;) Vydrží tak týden, dva - nejhorší je čekat, než chloupky dorostou, aby se daly zase strhnout;)

Tyto pásky mi vůbec nevyhovují. Na první odtrhnutí nevytrhnou všechny chloupky, vlastně trhají dost špatně. Potom zůstanou na nohách nepříjemné otisky vosku, které jdou dost špatně dolů a nepomůže ani sprcha.

• celkem rychlá depilace
    • jenom mírná bolest
    • vytrhá většinu chloupků
    • pár chloupků zůstalo
    • doporučuji depilovat pár dní předem-začervenání pokožky
    • trochu se mi strhla i kůže

Tento produkt mi přijde velmi dobrý. Jsem hodně spokojená. :)

• pásky se dají použít vícekrát za sebou
    • zarudnutí rychle mizí, chloupky nezarůstají
    • skutečně snadná manipulace
    • pokožka je asi deset dní hladká jako byste si ji zrovna oholily
    • na pokožce může zanechat vosk
    • bolest (ale rychle zmizí)

S těmito pásky jsem velmi spokojená, používám je pravidelně už asi rok. Vadí mi, že je potřeba mít delší chloupky, aby se vytrhli skutečně všechny. Taky máte depilované části upatlané od vosku, který se húře odstraňuje-počítejte přinejmenším se sprchou. Nicméně chloupky nezarůstají, začervenání pokožky se po chvilce ztrátí. Jeden pár pásek se dá použít vícekrát za sebou.První manipulace se nemusí moct povést, chvíli trvá, než se s nima naučíte manipulovat.

Mě osobně tyto pásky moc nevyhovují. Při prvním škubnutí nevytrhnou všechny chloupky, tudíž se jedno místo musí trhat několikrát. Nikdy se mi však nepodařilo vytrhat vše dokonale jako například klasickým epilátorem.
    Po vytrhání však chloupky nezarůstaly a razudnuté pokožky zmizelo dříve než při trhání epilátorem.